Dr Piotr Kawecki – diagnostyka ultrasonograficzna

Diagnostyka ultrasonograficzna chorób naczyń w Onko-Centrum.

W naszym centrum wykonujemy pełen zakres badań ultrasonograficznych ze szczególnym naciskiem na badania naczyniowe, które stanowią najmocniejszą stronę dr Kaweckiego. Dr n. med. Piotr Kawecki to radiolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym. Autor i współautor książek oraz publikacji z dziedziny ultrasonografii naczyniowej. Jest Kierownikiem Zakładu Diagnostyki Obrazowej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Miarodajne i wysokiej wartości badania są nieodzowne w prawidłowej kwalifikacji do leczenia patologii naczyniowych w tym leczenia operacyjnego.

Badania naczyń wykonywane w Onko-Centrum.

Diagnostyka ultrasonograficzna chorób żył kończyn dolnych:

– kwalifikacja do zabiegów operacyjnych,

– ocena zakrzepicy,

– kwalifikacja do skleroterapii.

Diagnostyka ultrasonograficzna naczyń tętniczych:

– miażdżyca tętnic szyjnych,

– miażdżyca tętnic kończyn dolnych,

– ocena aorty i tętnic biodrowych.

Diagnostyka ultrasonograficzna nadciśnienia:

– ocena tętnic nerkowych w wykrywaniu nadciśnienia nerkopochodnego (zwężenie tt. nerkowych).

Piotr Kawecki – kierownik Zakładu Diagnostyki Obrazowej, 1 Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie.

W naszym centrum wykonujemy pełen zakres badań ultrasonograficznych ze szczególnym naciskiem na badania naczyniowe, które stanowią najmocniejszą stronę dr Kaweckiego. Dr n. med. Piotr Kawecki to radiolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym. Autor i współautor książek oraz publikacji z dziedziny ultrasonografii naczyniowej.

Doktor specjalizuje się w diagnostyce MRI raka prostaty wykonując badania mpMRI (multiparamtryczny rezonans prostaty) wg protokołu PIRADS. Badanie te ma olbrzymią wartość wspomagającą w diagnostyce raka stercza.

Skip to content