Dr Michał Jaśkiewicz i stapler

Stapler to przyrząd chirurgiczny służący do zabiegów obcinania napletka i szycia, wykonywanych na męskich oddziałach urologicznych.

Powody do wykonania zabiegu obrzezania:
– zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia zapalenia prącia i innych chorób, oraz poprawia jakość nasienia;
– redukuje fizyczne ograniczenia występujące przy nadmiarze napletka i wspomaga wtórny rozwój prącia;
– przedłuża czas trwania stosunku seksualnego i poprawia jego jakość. Skutecznie ogranicza rozwój mikroorganizmów, co przyczynia się do zdrowszego życia;
– zmniejsza czynniki ryzyka wzajemnego zakażenia między partnerami. Dr Michał Jaśkiewicz i stapler

dr Michał Jaśkiewicz to uznany ultrasonografista specjalizujący się w diagnostyce chorób układu moczowego. Od 2017 zatrudniony na Oddziale Urologicznym Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Więcej o staplerze:

Jednorazowy anastomat (stapler) do obrzezania to przyrząd chirurgiczny służący do zabiegów obcinania napletka i szycia, wykonywanych na męskich oddziałach urologicznych.

Charakteryzuje się prostym, bezpiecznym i sprawnym działaniem, a także równoczesnym wykonywaniem cięcia i zszywania. Jest to pionierski wynalazek

w dziedzinie urologicznych zabiegów chirurgicznych. Tradycyjne zabiegi obrzezania i szycia mają swoje wady: są one skomplikowane i długotrwałe, powodują większy ubytek krwi, są bolesne, nacięcia bywają nieestetyczne, występują krwiaki pooperacyjne. Wszystkie te problemy może rozwiązać jednorazowy anastomat do obrzezania. Łączy w sobie doświadczenie kliniczne i prostotę konstrukcji, co umożliwia ulepszone, bezpieczne, szybkie i perfekcyjne wykonywanie zabiegów urologicznych u mężczyzn. 

Skip to content