Dr Robert Klijer – stapler

Pytanie Pacjenta: Czy stulejka jest zagrożeniem dla mojego zdrowia?

Dr n. med. Robert Klijer: “W większości przypadków dla zdrowia fizycznego nie, ale psychicznego, owszem. Trudno sobie wyobrazić mężczyznę, który pozostanie normalny, gdy każde zbliżenie zamiast pasma przyjemności jest udręką. W sytuacjach skrajnych stulejka może powodować zagrożenie dla zdrowia – trudności w oddawaniu moczu. Mogą one z kolei doprowadzić nawet do niewydolności nerek. Nie zwlekaj z wizytą u urologa – zrób z tym porządek i żyj normalnie.

Czasem możesz usłyszeć od „wujków” udzielających dobry rad, że powinieneś stosować miejscowo sterydy lub dużo się onanizować (np. w czasie kąpieli). Możesz się do nich stosować, jeśli masz skłonności masochistyczne. Porady takie służą raczej wpędzaniu innych mężczyzn w problemy emocjonalne i kompleksy.” / Stapler i dr Robert Klijer

Dr n. med. Robert Klijer od ponad 30 lat przyjmuje i leczy Pacjentów. Wiedza z zakresu medycyny, a przede wszystkim zebrane doświadczenie pozwalają nie tylko na budowanie relacji z Pacjentem, ale także na trafne postawienie diagnozy oraz obranie właściwej terapii. Umiejętności chirurga są doskonalone od 1994 roku (specjalizacja I stopnia z chirurgii), a tysiące wykonanych zabiegów dają nie tylko pożądanych efekt medyczny, ale wpływają na poczucie bezpieczeństwa Pacjentów. Obecnie ordynator w Oddziale Urologii COZL w Lublinie. W 1998 r. uzyskał specjalizację z urologii (FEBU). Tego samego roku zdobył tytuł doktora nauk medycznych. Do listopada 2011 r. pracował w Katedrze i Klinice Urologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na stanowisku asystenta, a od 2000 roku adiunkta. Autor i współautor 72 publikacji z zakresu urologii. Członek Polskiego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Odbył liczne kursy z onkologii urologicznej Harvard University USA. Brał udział w wielu badaniach klinicznych III fazy na stanowisku badacza, koordynatora, głównego badacza oraz koordynatora krajowego.

W Onko-Centrum wykonujemy zabieg obrzezania również STAPLEREM. Jednorazowy anastomat (stapler) to innowacja techniczna, zapewniająca Pacjentom większe bezpieczeństwo. Charakteryzuje się prostym, bezpiecznym i sprawnym działaniem, a także równoczesnym wykonywaniem cięcia i zszywania. Jest to pionierski wynalazek w dziedzinie urologicznych zabiegów chirurgicznych.

Skip to content