Zabiegi cennik

4.76/5 (17)

Gabinet Diagnostyczno-Zabiegowy

Obrzezanie – 2000 zł
Operacja stulejki – 2000 zł
Plastyka wędzidełka – 1000 zł
Płynna biopsja prostaty (SelectMDx) – 1800 zł
Biopsja prostaty – 1500 zł
Biopsja cienkoigłowa tarczycy, ślinianki – 300 zł
Biopsja gruboigłowa piersi, ślinianki – 600 zł
Fuzyjna biopsja prostaty – 3500 zł
Usunięcie zmian skórnych – 500 zł
Pomiar przepływu cewkowego z oceną zalegania i interpretacją wyniku – 200 zł
Pomiar przepływu cewkowego – 100 zł
Usunięcie cewnika, szwów skórnych – 70 zł
Założenie, wymiana cewnika – 100 zł
Wlewka dopęcherzowa z Intylanu, Iarulilu – 350 zł

Treść zgody na zabieg – obrzezanie

Szanowny Panie!

Lekarz urolog zadecydował o wykonaniu u Pana zabiegu obrzezania. Najczęstszym wskazaniem do wykonania tego typu zabiegu jest tzw. stulejka, czyli zwężenie napletka uniemożliwiające lub utrudniające jego odprowadzanie. Zabieg ten polega na całkowitym usunięciu napletka i odsłonięciu żołędzi prącia. Ułatwi to utrzymywanie podstawowych funkcji tego narządu. Zabieg wykonywany jest bezbólowo w znieczuleniu miejscowym z użyciem roztworu Lignocainy.
W czasie zabiegu i pobytu w przychodni jest Pan pod fachową opieką personelu pielęgniarskiego i lekarzy urologów. Jednak w tym czasie, ze względu na przeprowadzane u Pana znieczulenia, zabiegi, podawane leki i charakter choroby mogą wystąpić powikłania. Obejmuje to takie stany jak krwawienie związane z zabiegiem, zakażenie, zaburzenia pracy serca związane ze znieczuleniem i emocjami związanymi ze stresem operacyjnym. Opisane powikłania mogą wystąpić przy wszystkich bez wyjątku procedurach medycznych bez względu na ich rodzaj lub zakres.
Powyższe informacje mają służyć zrozumieniu przez Pana czynności podejmowanych przez personel medyczny w celu poprawy stanu zdrowia. Powyższy tekst nie ma na celu wywołania strachu przed zabiegiem, lecz jest jedynie informacją o nim. Jego celem jest również uświadomienie pacjentom, że każdy, nawet najmniejszy zabieg może być obciążony pewnymi komplikacjami. W razie jakichkolwiek wątpliwości, niezrozumienia całości lub fragmentu informacji prosimy o zgłoszenie się do lekarza prowadzącego.

Prosimy o podpisanie niniejszego oświadczenia:
Oświadczam, że przedstawioną mi informację o planowanym leczeniu i możliwych komplikacjach z niego wynikających przyjmuję do wiadomości. Jednocześnie wyrażam zgodę na proponowane mi leczenie i upoważniam lekarzy do wykonywania czynności, które uznają za stosowne dla ratowania mojego zdrowia i życia w sytuacjach tego wymagających. Rozumiem, że wymienione w powyższej informacji powikłania nie są wszystkimi możliwymi, z którymi mogę się zetknąć w trakcie leczenia.

OBRZEZANIE – Zgoda na zabieg – KLIKNIJ BY OTWORZYĆ

KRÓTKIE WĘDZIDEŁKO – Zgoda na zabieg – KLIKNIJ BY OTWORZYĆ

BIOPSJA PROSTATY – Zgoda na zabieg – KLIKNIJ BY OTWORZYĆ

 

 

<!– Global site tag (gtag.js) – Google Analytics –>
<script async src=”https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-96994316-4″></script>
<script>
window.dataLayer = window.dataLayer || [];
function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
gtag(‘js’, new Date());

gtag(‘config’, ‘UA-96994316-4’);
</script>

Post Author: Paweł Iberszer