Biopsja fuzyjna

Biopsja, która daje Ci pewność

Połączenie niezawodnego obrazowania ultrasonograficznego otrzymanego w czasie rzeczywistym oraz pozyskanych wcześniej informacji z rezonansu, oferuje lepszą nawigację, w celu bardziej precyzyjnego lokalizowania wykrytych podczas MRI zmian chorobowych. Takie działanie może potencjalnie zmniejszyć ryzyko przeoczenia guzów o wysokim stopniu złośliwości lub ich nieprawidłowej klasyfikacji.

Szybkie i intuicyjne narzędzie pracy

bkFusion jest łatwy w użyciu i funkcjonuje w znany lekarzom sposób. Wszystko, aby przebieg badania, przezodbytniczego, jak i przezkroczowego, był jak najbardziej skuteczny.

Zachowaj kontrolę

Urolog posiada całkowitą kontrolę nad badaniem i może z łatwością dopasować ultrasonograf w sposób, który pozwoli mu na ustawienie poziomu wzmocnienia oraz głębi. Może również ujrzeć gruczoł na różnych płaszczyznach (poprzecznej, strzałkowej i endfire), żeby dokładniej zbadać problematyczne obszary bez potrzeby ponownego skanowania lub kalibracji.

Zintegrowany system oferujący bezkonkurencyjną jakość obrazu

Jednolity system pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazów pochodzących z rezonansu magnetycznego i tworzonych w czasie rzeczywistym obrazów z badania ultrasonograficznego na jednym monitorze.

Bezkonkurencyjna jakość obrazu

Użycie obrazów w wysokiej rozdzielczości przestrzennej, czasowej i w dużym kontraście umożliwia szybką identyfikację zmian chorobowych oraz przeprowadzanie biopsji celowanej.

Skrócenie procedury oraz redukcja błędów Predictive Fusion®

Predictive Fusion® to zaawansowana technologia, która ulepsza proces obrazowania i zwiększa dokładność konsolidacji skanów MRI z obrazami ultrasonograficznymi, poprzez wyeliminowanie konieczności naniesienia konturów prostaty na obraz ultrasonografu. Pozwala również na dopasowanie poziomu wzmocnienia, głębi oraz obsługiwanie różnych przekrojów (poprzecznego, strzałkowego oraz sidefire i endfire) bez potrzeby ponownej kalibracji urządzenia.

Predictive fusion pozwala na dopasowanie oraz korektę potencjalnych błędów w obrazowaniu przed wykonaniem biopsji. Wpisuje się w schemat tradycyjnej biopsji, dodatkowo ulepszając go poprzez wprowadzenie kilku dodatkowych kroków; tworząc przy tym fuzję, której możesz ufa.

 

Post Author: Paweł Iberszer